Marka osobista w pigułce Kompletny przewodnik budowania marki osobistej od zera!

Na każdym kroku słyszysz – rozwijaj markę osobistą.  Personal branding to teraz bardzo popularne pojęcie i wcale się temu nie dziwię. Potrafi na nas i dla nas zarabiać – o ile robimy to z głową.  Czy na pewno musisz? A jeżeli tak, to w jaki sposób?

Jak podejść do marki osobistej długofalowo, odpowiedzialnie i efektywnie? Jak wyznaczyć plan, którym można podążać, a tym samym oszczędzać czas?

Od ponad dekady buduję swoją markę w Internecie, a także pomagam w tym innym podczas szkoleń, konsultacji, mentoringu i projektów strategicznych. Wiem, jakie są najczęstsze pytania, które sobie i mnie zadajecie — zebrałam je i odpowiedziałam na nie w  e-booku “Jak budować markę osobistą w zgodzie z sobą?“.

Obejrzyj film Dowiedz się więcej o ebooku

Marka osobista w pigułce Kompletny przewodnik budowania marki osobistej od zera!

Szukasz nowej pracy lub chcesz rozwijać swoją karierę? Działasz jako freelancer lub szukasz sposobu na dodatkowy dochód? Masz chęć dzielić się tym, co kochasz? W tym wszystkim pomoże Ci marka osobista. To ona mówi innym o Tobie, opowiada, kim jesteś i co masz do zaoferowania.

W obecnych czasach, w dobie mediów społecznościowych, kreowanie marki osobistej stało się nie tyle ciekawym dodatkiem, ile koniecznością.

Czy ten ebook jest dla mnie?

  • Chcesz budować markę osobistą, ale nie wiesz, jak do tego podejść?
  • Prowadzisz mały biznes lub jesteś freelancerem?
  • Chcesz poznać uniwersalne zasady budowania marki w Internecie?

Jak budować markę osobistą w zgodzie z sobą? to uniwersalny przewodnik po tym, jak działać w Internecie.

To nie tylko o budowaniu personal brandu, ale także jak poruszać się w social mediach, jak pisać, co publikować, jak analizować i jak poznać grupę docelową.

Spis treści Co znajdziesz w środku ebooka?

Partnerzy

Crash Mondays More Bananas

Przewodnik po marce osobistej Zbuduj silną markę osobistą, która zostanie z Tobą na lata