O mnie - Anna Ledwoń O książkach, marketingu, biznesie. O tym co ważne.

KILKA SŁÓW O MNIE CZYLI CZYM SIĘ ZAJMUJĘ I DLACZEGO TO ROBIĘ

Będę z Tobą szczera.

Kocham odkrywać nowe rzeczy. Najlepiej codziennie.

Ale… moją największą pasją są ludzie.

Dlatego zostałam ekspertką ds. marketingu.

Zawodowo

Niektórzy mówią, że mam bzika na punkcie strategii marketingowych i komunikacyjnych. Cóż. To prawda.

W branży marketingowej pracuję już 11 lat. Od 6 lat szkolę i prowadzę warsztaty z zakresu mediów społecznościowych, strategii czy komunikacji (kiedyś z ramienia agencji Socjomania, dziś jako More Bananas i IAB Polska). Wykładam na studiach podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej i Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu.  Jestem ambasadorką Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

Artykuły mojego autorstwa znajdziesz w takich magazynach jak: Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing,Marketer+, Nowa Sprzedaż czy Social Press. Na swoim koncie mam też kilka kursów e-learningowych.

Na co dzień jestem dyrektorką kreatywną w agencji More Bananas i główną organizatorką CRASH Mondays. Moją wiedzę i doświadczenie marketingowe potwierdza międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL oraz zwycięstwo jednej z edycji sprawnego.marketingu.

Prywatnie

Kocham kwiaty. Podobno ze wzajemnością. Uwielbiam pleść wianki i układać bukiety. Oszalałam na punkcie ziół i kwiatów ciętych, choć mój dom wypełniają rośliny doniczkowe. Można powiedzieć, że mam swoją prywatną dżunglę, bo zgromadziłam ich już ponad 50.

Jestem fanką black-metalu, często bywam na koncertach i festiwalach. W wolnych chwilach gram w planszówki albo czytam fantasy.

A! I jeszcze jedno: według mnie każda pora na podróże jest dobra. Jeśli nie ma mnie w Krakowie – zwiedzam świat.

ZOBACZ MNIE NA INSTA

W MORE BANANAS #KarmięEmocjami

More Bananas, to agencja kreatywna, którą współzałożyłam i kreatywnie zarządzam.Tworzymy strategie marketingowe, marki oraz komunikacji. Prowadzimy działania contentowe, social media i z influencerami. Łączymy kreatywność i pasję do marketingu z twardymi danymi i długoletnim doświadczeniem. W codziennej pracy stawiamy na jakość i szczerość wobec klientów. Reagujemy na bieżące zmiany na świecie, jak i w obrębie branż, którymi się zajmujemy. Lubimy myśleć i działać niestandardowo. Przekonaj się sam.

Anna Ledwoń
Anna Ledwoń

Od ponad 6 lat #DzielęSięWiedzą

Od 6 lat szkolę i prowadzę warsztaty z zakresu mediów społecznościowych, strategii czy komunikacji (kiedyś z ramienia agencji Socjomania, dziś jako More Bananas i IAB Polska). Wykładam na studiach podyplomowych na Akademii Górniczo-Hutniczej i Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Jestem ambasadorką Małopolskiego Festiwalu Innowacji.

INICJATYWY

Lubię rozmawiać. Dużo. I na temat. ŚMIAŁO!