Skontaktuj się

telefon
720 855 999

Daria Widerowska

Bio:

Mam na imię Daria.
Specjalizuję się w łączeniu neuromarketingu z digitalem!

Jestem CEO oraz redaktorką naczelną portalu BRAND NEW, wykładowczynią na studiach Executive Master of Business Administration na Collegium da Vinci, a dodatkowo prowadzę wykłady na Uniwersytecie Ekonomicznym i w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Konsultantka oraz menadżerka marketingu i PR.

Prowadzę szkolenia i wykłady m.in. na tematy:
– Trendów w e-commerce;
– Niestandardowej komunikacji w marketingu;
– Neuromarketingu i perswazji;
– Komunikacji marketingowej;
– Nowoczesnych narzędzi marketingowych (Martech);
– Content marketingu;
– Strategii marketingowych;
– Social media.

Uwielbiam poznawać tajniki ludzkiego mózgu oraz podstaw podejmowanych decyzji. Uważam, że znajomość człowieka i jego potrzeb jest kluczem do skutecznego marketingu. Łączenie ich z nowoczesną technologią i światem e-marketingu to dla mnie ogromna przyjemność.

Specjalizuję się w łączeniu neuromarketingu z digitalem!

– Uwielbiam digital, e-marketing i nowoczesne rozwiązania dla marketingu i wszelkie nowości, jakie oferuje rynek technologii dla marketingu.

– Kocham ludzki umysł. Fascynuje mnie neuromarketing, neuronauka i badania naukowe dotyczące nas — jako konsumentów i cyfrowych nomadów.

– Lubię pisać. Marzy mi się, by napisać kiedyś książkę. Koniecznie w grubej, złoconej oprawie i tłumaczonej na co najmniej 40 języków.

– Kocham design i reklamy. Naprawdę kocham.
Wystarczy wejść na profil BRAND NEW. Wrzucam tam najciekawsze „smaczki”, niebanalne kreacje, te z przekazem, ale także takie, które mają po prostu bawić.

– Bardzo lubię strategię. Bo to trochę jak zabawa w boga. Tworzenie wszystkiego od nowa! Cudowne uczucie.

– Interesuję się perswazją. Zaczęło się od Roberta Cialdiniego i jego fantastycznych badań oraz wskazówek dotyczących metod wpływania na ludzi.

– Uwielbiam uczyć i rozmawiać ze studentami. Mogłabym to robić za darmo.

– Jestem urodzonym organizatorem. Panowanie nad chaosem podczas organizacji konferencji w Polsce czy za granicą to mój żywioł.