Skontaktuj się

telefon
512099857

Ilona Dychtoń Barcik

Bio:

Poznajmy się bliżej — Jestem Ilona. Ukończyłam studia graficzne. Specjalizując się w grafice reklamowej i edytorskiej, ale zasadniczo ze sztuką miałam kontakt już dużo, dużo wcześniej.

Swoją drogę w Marketingu Internetowym rozpoczęłam w 2020 r. To właśnie, od tego czasu zaczęłam zbierać doświadczenie, a także wzmacniać swoje skille — zajmując się obsługą Social Mediów oraz sponsorowanymi kampaniami reklamowymi i nie tylko.

Jestem na bieżąco z aktualnymi trendami w kanałach social media oraz swobodnie się po nich poruszam. Buduję wartościowy content, które dają firmom wiele możliwości i zyski finansowe. Audytuje firmy, planuję i wdrażam działania marketingowe z wykorzystaniem narzędzi marketingowych. Promuje firmy wykorzystując potencjał reklam sponsorowanych tj. Facebook Ads, Instagram Ads, TikTok Ads, LinkedIn Ads oraz Google Ads.

Jestem osobą samodzielną, komunikatywną i z otwartym umysłem. Postawiłam na indywidualną ścieżkę rozwoju, kierując się wartościami work-life balance. Poszerzam również horyzonty w świecie Network Marketingu.