Skontaktuj się

telefon

Irina Lastovjak

Bio:

CEO & Founderka, innowatorka, miłośniczka nowych technologii, pasjonatka marketingu z wieloletnim doświadczeniem, popartym nagrodami za nieszablonowość i nieustające eksperymentowanie.

Marketing to moja największa fascynacja, a zarazem obszar, który wciąż odkrywam na nowo. Za co jestem szczególnie doceniana? Za intuicję, odwagę, nieszablonowość, łamanie schematów i nieustające eksperymentowanie. Moje nagrody mają dla mnie wartość symboliczną. Świadomość faktu, że “rynek dostrzega” i nagradza moje rozwiązania czyni mnie lepszym człowiekiem, co powoduje, że jestem jeszcze bardziej sfokusowanym graczem.

Charakterystyka zawodowo-biznesowa: Ekspertka Marketingu z 7 Nagrodami za Innowacje w marketingu. Twórczyni kampanii #WspierajmyNasze, Laureatka Konkursu Onet.pl #BiznesKochaBiznes oraz NOIZZ Plebiscyt Zmiany 2021, zdobywczyni Nominacji do Nagrody Europejskiej Copa-Cogeca, Osobowość Roku 2020 w kategorii Biznes. Finalistka Hackathonu organizowanego przez Startup Academy – Startup Art #2021, finalistka programu Shesnnovation Academy dla kobiet w STEM realizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Citi Foundation, przy wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga działającej przy Citi. Zdobywczyni Nagrody publiczności na Warsztatach “KIS Design JAM” | Strefa Pomysłodawcy. Wsparcie 4.0 i Orange Polska. Partner marketingowy największej Konferencji Founderów w Polsce – Founders Mind. Członkini społeczności Women in Tech. Ekspertka w dziedzinie marketingu w kampanii Ofeminin #nieczekam107lat.