Skontaktuj się

telefon
533980420

Kamila Kierzek-Mechło

Bio:

Jestem strategiem, ekspertem marketingu i sprzedaży B2B, z ponad 15-letnim stażem w polskich i międzynarodowych organizacjach.

Zarządzam firmą doradcza BUZZcenter i odpowiadam za strategie biznesowe, sprzedażowe i marketingowe dla naszych Klientów. Doradzam firmom z obszarów projektowania biznesu, planowania sprzedaży i marketingu, budowy strategii i transformacji biznesu.

Jestem praktykiem. Wcześniej pracowałam jako Dyrektor Marketingu ECN marki Euromaster w Grupie Michelin, Marketing Manager w Schneider Electric i specjalista
ds. komunikacji w AVIVA.

Jestem absolwentką Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Warszawskim, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej i London School of Public Relations. Posiadam elitarny tytuł Diploma in Professional Marketing, wydawany przez The Chartered Institute od Marketing (CIM).

Moje specjalizacje:

Strategia,
Planowanie biznesowe,
Sprzedaż B2B,
Marketing B2B;
Procesy sprzedaży.

Jestem fanką inbound marketingu i procesowego planowania biznesu. Uważam, że cały proces biznesu, marketingu i sprzedaży powinien być efektem dobrego przygotowania, analizy i poznania potrzeb Klienta.