Skontaktuj się

telefon
519 148 094

Nina Żukowska

Bio:

Cześć Ania,

bardzo podoba mi się Twoja idea zrzeszania kobiet w branży marketingowej. Chciałabym dołożyć swoją cegiełkę do tej społeczności wnosząc swoje doświadczenie.

Kim jestem?
Trenerem biznesu, multiinstrumentalistką, czyli człowiekiem o wielu pasjach i talentach. Jednym z moich kluczowych talentów jest łączenie wiedzy z różnych dziedzin.

Od 17 lat zarządzam wielowątkowymi projektami, oraz multidyscyplinarnymi zespołami, realizując projekty event marketingowe dla największych marek w Polsce m.in. Orange, Samsung, Johnnie Walker, Volvo, Swarovski, Readers Digest, Velvet, Desperados, Żywiec Zdrój, Novartis, 3M Poland, L’oreal, Dulux, Mitsubishi, Park of Poland, Huawei. Moje projekty otrzymały kilka nagród w konkursie Złote Spinacze w kategoriach: Event Komercyjny, Kreatywność, Motoryzacja i Transport. Jestem organizatorką rekordowego pokazu VR w Polsce podczas premiery motoryzacyjnej. Jako współwłaściciel i Event Marketing Director w agencji Kierunkowy22, kreuje strategie, koncepcje eventowej oraz reżyseruje wydarzenia.

Jestem właścicielką platformy edukacji Świat Eventów i Marketingu oraz firmy szkoleniowej Skills & More Academy, prowadzę autorskie szkolenia specjalistyczne (event marketingu, event management i storytelling) i rozwijające kompetencje miękkie (precyzyjna komunikacja w zespole, budowanie efektywności osobistej i zawodowej).

Pasjonuję się działaniem mózgu i tę wiedzę wykorzystuję w edukacji, ale również w marketingu szerząc idee neuroróżnorodności i wydarzeń brain friendly.

Należę do grona 100 najbardziej wpływowych osób w branży eventowej na świecie według międzynarodowego rankingu Eventex w 2020 roku. Jestem wykładowcą na takich uczelniach jak; SGH w Warszawie, UMCSw Lublinie, WSB w Poznaniu. Jako prelegentka występuje na takich wydarzeniach jak: Event MIX, Forum Branży Eventowej, Festiwal Marketingu.

To chyba tyle ode mnie 🙂