Skontaktuj się

telefon
600608130

Agnieszka Markiewicz

Bio:

Lubię ludzi. Dlatego wybrałam pracę wśród nich. Od początku mojej ścieżki zawodowej zajmuję się słowem i tym, co dookoła niego. Ukończyłam studia filologiczne na uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mam za sobą studia podyplomowe z komuikacji biznesowej i negocjacji na poznańskim UEP oraz coachingu z elementami psychologii w biznesie na SWPS.

PR, komunikacja i content marketing to nie są przypadkowe wybory w moim życiu zawodowym. Podobnie jak eventy dużego formatu. Byłam redaktorką naczelną pism branżowych i custom publishingowych. Pracowałam jako rzecznik prasowy wydarzeń sportowych i host konferencji marketingowych (m.in.: Międzynarodowe Zawody Jeździeckie CAVALIADA Tour, Golden Marketing Conference, FiRE Real Estate Marketing Forum).

Uczę studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu tego, jak robić skuteczny marketing z wykorzystaniem ekonomii behawioralnej w ciągle zmieniającym się świecie. Edukacja to moja co chwilę na nowo odkrywana miłość. W tym obszarze chcę się obecnie rozwijać.