Skontaktuj się

adres e-mail
telefon

Anna Prończuk-Omiotek

Bio:

BIO:
Anna Prończuk-Omiotek – znana w internecie jako AnnaPRO, bo uczy jak robić PROfesjonalne webinary i prezentacje. Konsultant marketingowy, mówca, certyfikowany trener szkoleń online. Prowadzi warsztaty z marketingu, pitchingu i wystąpień publicznych.

W branży marketingowej od ponad 11 lat. Na co dzień pomaga firmom B2B i B2C podnosić efektywność ich działań marketingowych i tworzy powtarzalne procesy generowania leadów (głównie w oparciu o webinary i content marketing).

Współpracowało z nią 300 firm i instytucji, takich jak:
✓ Allegro,
✓ Mercedes-Benz,
✓ TEDx,
✓ infoShare Academy,
✓ Akademia Leona Koźmińskiego.

???? Jest autorką 3 kursów online, w tym 8-tygodniowego kompleksowego programu “Webinar Master”, opartego o autorską metodę WebinarPRO™.

???? 1,5 MLN PLN i ponad 200 ciepłych leadów – to efekt 3-miesięcznej kampanii online, którą prowadziła dla jednego z klientów z branży szkoleniowej. Z kolei dla jednej z firm z branży IT wygenerowała ponad 1 mln złotych z kampanii marketingu online.

???? Anna jest też trenerem biznesu z certyfikatem Grupy SET. Prowadzi warsztaty i szkolenia, m.in. przygotowuje przedsiębiorców do prezentacji biznesowych typu „pitch”. Jej podopieczni zdobywają pierwsze miejsca w konkursach startupowych i finansowania w wysokości nawet 1 mln. złotych.